Sentralbordet betjent fra kl.10-14

Verdens Barn er opptatt av å bidra til å begrense spredningen av smitte blant våre ansatte og andre, redusere belastningen på helsevesenet, og samtidig sikre at Verdens Barn kan opprettholde drift i denne ekstraordinære situasjonen. 

Grunnet dette vil færre ansatte være fysisk på kontoret og vårt sentralbord vil være betjent fra kl. 10 til kl. 14 til og med 31. august. Send oss gjerne en e-post, så svarer vi så raskt vi får mulighet. Vi kan nåes på følgende epostadresser:

Felles epost:

adopsjon@verdensbarn.no

fadderskap@verdensbarn.no

Ansatte: 

Daglig leder Young K. Kim: kim@verdensbarn.no 

Helge Solberg (Sør-Afrika): helge@verdensbarn.no 

Una Sveen (Sør-Korea): una@verdensbarn.no 

Janita Skjortnes (Thailand): janita@verdensbarn.no 

Elin Stad Karlsen (fadderskap og hjelpearbeid): elin@verdensbarn.no 

Dag Lund (etteradopsjon og fadderskap): dag@verdensbarn.no 

Mette Gjerde (økonomi): mette@verdensbarn.no 

Ta vare på hverandre og vis hensyn til de rundt dere!