login icon
english icon
AA

Sentralbordet er stengt!

På grunn av situasjonen med Coronavirus holder sentralbordet stengt. Vi ber alle som vil komme i kontakt med oss om å sende epost. 

Verdens Barn er opptatt av å bidra til å begrense spredningen av smitte blant våre ansatte og andre, bidra til å redusere belastningen på helsevesenet, og samtidig sikre at Verdens Barn kan opprettholde drift i denne ekstraordinære situasjonen.

Vi holder derfor sentralbordet stengt, og et fåtall ansatte vil være fysisk på kontoret. Vi kan nåes på følgende epostadresser:

Felles epost:

adopsjon@verdensbarn.no

fadderskap@verdensbarn.no

Ansatte: 

Daglig leder Young K. Kim: kim@verdensbarn.no 

Helge Solberg (Sør-Afrika): helge@verdensbarn.no 

Una Sveen (Sør-Korea): una@verdensbarn.no 

Janita Skjortnes (Thailand): janita@verdensbarn.no 

Elin Stad Karlsen (fadderskap og hjelpearbeid): elin@verdensbarn.no 

Dag Lund (etteradopsjon og fadderskap): dag@verdensbarn.no 

Mette Gjerde (økonomi): mette@verdensbarn.no 

Ta vare på hverandre og vis hensyn til de rundt dere! 

Finn ditt lokallag

Verdens barn
Frognerveien 10
0257 OSLO - Norway

Org nr: 970 134 891

Tlf: +47 22 59 52 00