Lokallaget i VELKOMMEN TIL VERDENS BARN AVDELING VEST-AGDER
Verdens Barn Vest- Agder har ca 150 medlemsfamilier. Ulike aktiviteter foregår gjennom året.
Årsmøte i VB Vest- Agder ble avholdt den 10.mars 2009 på Sørlandet Sykehus. Nytt styre ble valgt, og disse ble valgt:
Styreleder:Annie Skårdal Styremedlem:May Hilde Jensen Styremedlem: Helge Morris Nesheim Styremedlem: Svein Ørjan Albertsen Adopsjonskontakt:Randi Løvås Halvåg Varamedlem:Anne Refstie
På årets årsmøte ble det fattet vedtak om at all post til medlemmene skal gå via mail. Medlemmene må selv sørge for å holde foreningen oppdatert med riktig mailadr. Hvis det er noen som absolutt ønsker info pr. brev, må leder ha beskjed om det.
MAIL FRA OSS? Det er samtidig en anledning til å minne om at informasjon, invitasjoner etc vanligvis vil komme på mail. En mail til vest-agder@verdensbarn.no er alt som skal til, eventuelt en sms til 91145151
SOMMERFEST!
Årets sommerfest har vært avholdt, og dessverre var ikke oppmøte av det aller beste. Men de som møtte hadde en trivelig dag med både bading og andre aktiviteter.
ADOPSJONSKVELD
Ja,så er tida for årets adopsjonskveld kommet. Håper det er mange som vil sette av Tirsdag 17.11.09. kl.19.00 på Sørlandet Sykehus. Da arrangerer vi sammens med VB Aust-Agder, Adopsjonsforum og Inoradopt adopsjonskveld for alle våre medlemmer. I år får vi besøk av Hilde Rakstang fra Kristiansund. Hun er helsesøster, og skal fortelle hvordan de jobber med adopsjonsfamiliene både før og etter henting av barn. Så vil Hilde Salomonsen Gorola og Anita Frydenlund Austal fortelle om adopsjon av større barn. Dette blir mer og mer vanlig, og behovet er ganske stort. Så håper vi at så mange som mulig har anledning og lyst til å komme.
Adresser
Annie Skårdal (Leder) |
Adopsjonskontakt: Randi Løvås Halvåg Sødal Terasse 16 4632 KRISTIANSAND Mobil: 97594987 |
